XXXV Światowy Dzień Młodzieży w Archidiecezji Częstochowskiej

Z uwagi na stan epidemi tegoroczne wspólnotowe obchody Światowego Dnia Młodzieży na poziomie diecezjalnym zostały odwołane. W planowanym wcześniej terminie (4 kwietnia) nie odbędzie się zatem wspólne spotkanie zakończone Eucharystią w Dolinie Miłosierdzia. W tym jednak dniu Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski, celebrować będzie Eucharystię o godz. 13.30 na Jasnej Górze w intencji ludzi młodych. Ta Eucharystia będzie transmitowana przez Telewizję Trwam.

Zapraszam wszystkich ludzi młodych do duchowej łączności oraz uczestniczenia w tej Eucharystii za pośrednictwem mediów: internetu oraz TV Trwam.

Zachęcam również do zapoznania się z treścią Orędzia Papieża Franciszka na tegoroczny Światowy Dzień Młodzieży. Link do Orędzia znajduje się TUTAJ.

Ks. Adam POLAK
Kierownik Referatu Duszpasterstwa Młodzieżowego i Akademickiego