18.  Niedziela Zwykła

01. 08. 2021

1. Dzisiaj niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.
2. Także dzisiaj Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego /1944/. Polecamy Bogu w modlitwach poległych i pomordowanych za Ojczyznę.
3. Dzisiaj dzień modlitw za spowiedników i teologów moralistów./ wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego/
4. 02. sierpnia można uzyskać odpust „Porcjunkuli”
5. 06. sierpnia – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO. Msza św. o godz.18.00.
6. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawić się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy.
7. W tym tygodniu przypada: I czwartek m.; I piątek m. – przed południem odwiedzamy chorych i starszych wiekiem w domach. Spowiedź o godz.17.30; I sobota m. – o godz.18.00 msza św. o Niepokalanym Sercu N.M.Panny
8. Dziękujemy za złożone ofiary bądź wpłacone na konto parafialne z ul. Narcyzowej i ul Azaliowej. Bóg zapłać.
9. Dzisiaj dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie / Polska, Niemcy, Belgia, Holandia /. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek.

Zapraszamy do nabywania naszego Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Zobacz nowy numer „Niedzieli” TUTAJ

Życzę Bożych łask na nowy tydzień

Ks. prob. Sławomir Wojtysek