30. Niedziela zwykła

24. 10. 2021

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym roku pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”.
2. Przed nami ostatni tydzień miesiąca Różańca św.. Zapraszamy na Różaniec w tygodniu na godz. 17.15; w niedzielę na 16.15.
3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy
cz. – / 28.10. / – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
pt. – / 29.10. / – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej
4. W piątek / 29.10. / – Różaniec poprowadzi Ruch Światło Życie – Domowy Kościół
5. Zbliża się czas Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o porządkowaniu cmentarzy i grobów. Również o modlitwie wypominkowej za naszych zmarłych, których chcemy polecić Bogu podczas wypominków rocznych, półrocznych i Mszy św. Oktawalnych wraz z modlitwą różańcową.
6. Trwają prace termomodernizacyjne i fotowoltaiczne. Prosimy o modlitwę.
7. Dziękujemy za złożone ofiary bądź wpłacone na konto z ul. Młodości, ul. św. Brata Alberta oraz z ul. Kutrzeby. Bóg zapłać.
8. W związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa, przypominamy i prosimy o zakładanie maseczek zakrywających usta i nos podczas nabożeństw.
Zapraszamy do nabywania naszego Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Zobacz nowy numer „Niedzieli” TUTAJ

Życzę Bożych łask na nowy tydzień

Ks. prob. Sławomir Wojtysek