Kolęda 2023. Program (9-12 stycznia)

Z powodu troski o zdrowie w tym roku, podobnie jak rok temu, wizyta duszpasterska / kolęda/ odbywa się na zaproszenie poszczególnych rodzin na Eucharystię i wspólne modlitwy oraz błogosławieństwo do kościoła. Przybywając do kościoła zabierzmy w naczyniu wodę do poświęcenia. Porządek zaproszenia na godz. 18.00 na ten tydzień jest następujący:

Poniedziałek / 09.01. / – ul. św. Brata Alberta od ronda do ul. Makuszyńskiego / obie strony/ z Osiedlem tzw. Brzozowym /włącznie/; ul. św. Brata Alberta od nr 2-8; ul. św. Brata Alberta od nr 1a-15/17; ul. Jemiołowa; ul. Żonkilowa; ul Storczykowa; ul. Słonecznikowa; ul. Lawendowa i nowo powstałe w tej części parafii.

Wtorek / 10.01./ – ul. Narcyzowa / obie strony/ z nowym osiedlem; ul. Krokusowa; ul. Bratkowa; ul. Azaliowa; ul. Liliowa; ul. Nagietkowa; ul. Tulipanowa.

Środa / 11.01./ – ul. Weigla; ul. Martusewicz; ul. Gomoliszewskiego; ul Sojczyńskiego; ul. Geodetów; ul. Ks. Metlera; ul. Kuronia od ul. Walentynowicz; ul. Walentynowicz; ul. Karskiego; ul. Parczyńskiego;ul. Szymborskiej, ul. Ks. B-pa Musiela i sąsiednie nowo powstałe.

Czwartek /12.01./ – zapraszamy wszystkie te rodziny, które nie mogły przybyć w wyznaczonym dniu ze wszystkich ulic oraz oraz nowo powstałych ulic.

Rodziny pragnące poświęcić nowe domy prosimy o indywidualny kontakt.

Ks. prob. Sławomir Wojtysek