Mamy 20 tys. wyświetleń naszej strony

Z 3 tys. do 20 tys. wyświetleń

Nasza strona osiągnęła liczbę 20 tys. wyświetleń. Warto zauważyć, że strona ta jeszcze w lutym 2020 r. miała 3 tys. wyświetleń. W okresie od kwietnia do maja 2020 r. strona była odnowiona. Wprowadzone zostały nie tylko nowe rubryki tematyczne, ale strona otrzymała nową szatę graficzną i zostały wprowadzone nowe propozycje ewangelizacyjne.

Serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za zainteresowanie treściami zamieszczanymi na naszej stronie internetowej.

Ks. prob. Sławomir Wojtysek

Rekolekcje powołaniowe on-line w WSD

Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej i Diecezji Sosnowieckiej w Częstochowie organizuje w tym roku rekolekcje powołaniowe w dniach 15-17 stycznia on-line, w formie zdalnej.

Aby wziąć w nich udział, należy wysłać e-mail na adres: rekolekcje_wsd_cz_wa@wp.pl, w treści podając imię, nazwisko, wiek i parafię. Po dokonaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma dostęp do odpowiedniej platformy internetowej.

Na program rekolekcji składają się konferencje nt: „Wejdź do radości twego Pana!” – Bóg zaprasza cię do środka!, „Przekrocz próg swojego pokoju i odważ się na więcej!”. Odbędą się również: spotkanie ze słowem Bożym, adoracja oraz nabożeństwo ze świętymi.

Konferencje będą pojawiać się w wyznaczone dni na profilu Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej na Facebooku, a spotkania modlitewne będą odbywać się na Skypie. Po dokonaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma w wiadomości prywatnej link do grupy na Skypie.

Więcej informacji na stronie http://www.seminarium.czest.pl/news/id/1253/cat_id/3

Ks. mf, mor, niedziela.pl/Częstochowa