Nowy periodyk „Niedziela. Magazyn”

„Niedziela. Magazyn” to kolejna, nowa inicjatywa wydawnicza Zarządu Instytutu NIEDZIELA – wydawcy Tygodnika Katolickiego Niedziela i lifestylowego dodatku do Niedzieli pt. Bliżej Życia z Wiarą.

„Magazyn” pojawi się w sprzedaży w niedzielę 28 maja i będzie dostępny tylko w parafiach. Nowe czasopismo jest kwartalnikiem, choć nie wykluczamy, że w przypadku ciepłego przyjęcia przez czytelników, zwiększymy częstotliwość jego wydań. Na 100 stronach „Magazynu” chcemy poruszać tematykę historyczną, szczególnie z zakresu historii Kościoła w naszej ojczyźnie. Jest to historia w przeważającej mierze chwalebna, co stoi u fundamentów niekwestionowanej i nadal niezniekształcanej przez kulturę fejku prawdy, że Kościół zawsze stał z narodem, a Polska narodziła się wtedy, kiedy Kościół zapuścił pierwsze korzenie na naszych ziemiach. Na stronach Magazynu chcemy opowiadać o tym bogactwie, bo tego przypominania nigdy – a szczególnie dziś – dość. To jest dobra historia.

Red. Niedzieli

Info na https://www.niedziela.pl/artykul/91780/Niedziela-Magazyn—nowoczesnie-o