Święte Triduum Paschalne w naszej świątyni

Wielki Tydzień przeżyjmy jako ludzie wierzący: godnie i po chrześcijańsku. Triduum Paschalne: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota niech będą dniami szczególnego zagłębienia w misterium paschalne przez udział w bogatej liturgii.
3. W Wielki Czwartek, w dzień ustanowienia Sakramentów: Eucharystii i Kapłaństwa zapraszamy na Mszę Wieczerzy Pańskiej o godz.18.00. Adoracja indywidualna do godz.21.00.
4. W Wielki Piątek adoracja od godz.8.00. Tego dnia zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej o godz.17.15. Po drodze krzyżowej nabożeństwo Liturgii Męki Pańskiej. Na zakończenie liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do grobu i adoracja do godz. 21.00. Przypominamy iż w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
5. W Wielką Sobotę adoracja przy Grobie Pańskim od godz. 8.00 do 22.00. Wieczorną liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz.19.00. Prosimy o przyniesienie świec.

Ks. prob. Sławomir Wojtysek

Ks. prał. Zdzisław Hatlapa