Modlitwa za kandydatów do święceń diakonatu i prezbiteratu

[Krzyż w kościele seminaryjnym pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, fot. archiwum archiczest.pl]

Ksiądz Arcybiskup Wacław DEPO, Metropolita Częstochowski, zachęca, aby dni 23 i 30 maja 2020 r. stały się szczególną okazją do modlitwy za kandydatów do święceń diakonatu i prezbiteratu, o nowe powołania kapłańskie oraz o uświęcenie duchowieństwa Archidiecezji Częstochowskiej.

ŚWIĘCENIA DIAKONATU

23 maja 2020 r., godz. 10.00 – sobota – Wigilia Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego – Bazylika Archikatedralna pw. Świętej Rodziny w Częstochowie – przewodniczy Biskup Andrzej PRZYBYLSKI.

ŚWIĘCENIA PREZBITERATU

30 maja 2020 r., godz. 10.00 – sobota – Wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Świętego – Bazylika Archikatedralna pw. Świętej Rodziny w Częstochowie – przewodniczy Arcybiskup Wacław DEPO, Metropolita Częstochowski.

Udział w uroczystościach możliwy jest stosownie do aktualnych norm sanitarnych.

Info za: archiczest.pl