Triduum Sacrum w naszej parafii

W Wielki Czwartek, w dzień ustanowienia Sakramentów: Eucharystii i Kapłaństwa zapraszamy na Mszę Wieczerzy Pańskiej o godz.18.00. Adoracja indywidualna bądź wspólnotowa do godz.21.00.

W Wielki Piątek adoracja od godz. 8.00. Tego dnia zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Po drodze krzyżowej nabożeństwo Liturgii Męki Pańskiej. Na zakończenie liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu i adoracja do godz.21.00. Ofiary składane przy adoracji Krzyża są przeznaczone na renowację kościołów w Ziemi Świętej. Przypominamy iż w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

W Wielką Sobotę adoracja przy Grobie Pańskim od godz. 8.00 do 22.00. Wieczorną Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz.19.00.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6.00 Msza św. rezurekcyjna. Dalsze nabożeństwa o godz. 9.30; 11.30; 17.00.

Zapraszam

ks. prob. Sławomir Wojtysek